Energia wyprodukowana:

kWh

Moc chwilowa:

kW

Gmina Kielczyglow 1

Gmina Kiełczygłów rozpoczyna przygotowania do pozyskania zewnętrznych środków finansowych na inwestycje proekologiczne dla swoich mieszkańców poprzez projekt pt. „Rozwój odnawialnych źródeł energii w gospodarstwach domowych mieszkańców gminy Kiełczygłów”. Program jest realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.
Planowana inicjatywa dotyczy instalacji fotowoltaicznych i jest odpowiedzią na coraz większe zainteresowanie mieszkańców tematyką Odnawialnych Źródeł Energii (OZE). Instalacje fotowoltaiczne przekształcają promienie słoneczne w prąd elektryczny, który dalej jest wykorzystywany na bieżąco w naszych domach. Nasłonecznienie w Polsce jest bardzo stabilne i korzystne dla tego typu systemów. Dostawca energii elektrycznej ma obowiązek bezpłatnego przyłączenia instalacji fotowoltaicznej poprzez wymianę licznika energii na dwukierunkowy. Posiadając instalację PV ograniczamy zużycie energii elektrycznej z sieci energetycznej do minimum.

SZANOWNI PAŃSTWO
Chcielibyśmy poinformować o powstaniu nowej instrukcji dla Instalatorów "Parowanie urządzeń Flara i Watta".

Instrukcja pokazuje krok po kroku w jaki sposób poprawnie sparować urządzenia Flara i Watta. Możecie ją Państwo znaleźć w zakładce do pobrania. 

Serdecznie zapraszamy Naszych Klientów do biura Oddziału w Rząśni, które znajduje się przy ul. 1 Maja 2. 
Biuro czynne codzienne w godz. 8-16, w czwartki 8-18.

Zachęcamy do zapoznania się z Akademią Spirvent, która powstała z myślą o użytkownikach Systemu Wolta. W zakładce będziemy systematycznie umieszczać najważniejsze wiadomości związane z Systemem oraz fotowoltaiką.

Witamy na stronie ChmuraDlaRzasni.pl

Nasze nagrody

medal2015zagielrozwoju medal2016zagielrozwoju eurosymbol

 

 

Certyfikaty

ce

Współpracujemy

bureau

spirvent

spirvent

spirvent

© 2016 Spirvent. Wykonanie: solmedia.pl