Energia wyprodukowana:

kWh

Moc chwilowa:

kW

Spotkanie z mieszkańcami Gminy Kiełczygłów

Gmina Kielczyglow 1

Gmina Kiełczygłów rozpoczyna przygotowania do pozyskania zewnętrznych środków finansowych na inwestycje proekologiczne dla swoich mieszkańców poprzez projekt pt. „Rozwój odnawialnych źródeł energii w gospodarstwach domowych mieszkańców gminy Kiełczygłów”. Program jest realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.
Planowana inicjatywa dotyczy instalacji fotowoltaicznych i jest odpowiedzią na coraz większe zainteresowanie mieszkańców tematyką Odnawialnych Źródeł Energii (OZE). Instalacje fotowoltaiczne przekształcają promienie słoneczne w prąd elektryczny, który dalej jest wykorzystywany na bieżąco w naszych domach. Nasłonecznienie w Polsce jest bardzo stabilne i korzystne dla tego typu systemów. Dostawca energii elektrycznej ma obowiązek bezpłatnego przyłączenia instalacji fotowoltaicznej poprzez wymianę licznika energii na dwukierunkowy. Posiadając instalację PV ograniczamy zużycie energii elektrycznej z sieci energetycznej do minimum.


Inwestycja umożliwi mieszkańcom znaczne obniżenie rachunków za prąd, przy jednoczesnej ochronie środowiska. Bardzo wysoki poziom dofinansowania, wynoszący do 85% wartości netto instalacji, sprawia, że koszt montażu instalacji zwraca się w zaledwie 2-3 lata.Partnerem projektu jest firma Spirvent, polski lider innowacyjnych technologii OZE. 

Szczegółowe informacje dotyczące projektu.

Gmina Kielczyglow 2

Witamy na stronie ChmuraDlaRzasni.pl

Nasze nagrody

medal2015zagielrozwoju medal2016zagielrozwoju eurosymbol

 

 

Certyfikaty

ce

Współpracujemy

bureau

spirvent

spirvent

spirvent

© 2016 Spirvent. Wykonanie: solmedia.pl